::  Zařídíme vám dovolenou podle vašich individuálních požadavků!  ::
ÚVOD INFORMACE
CHORVATSKO
PORADENSKÉ CENTRUM

DALŠÍ STRÁNKY o Omišské riviéře:

UBYTOVÁNÍ - Omišská riviéra

Apartmánové vily a penziony

  • Ruskamen

vila NENO
Ideální ubytování pro rodinu i menší skupinu. Samostatný objekt, majitelé nejsou ubytovaní v objektu. Ve vile jsou pouze 2 apartmány (pro 4 až 8 osob).
vila Neno
Držitel ocenění TOP OBJEKT
2001, 2002, 2003, 2004, 2005 a 2006.

 

vila FORTUNA
Vila s bazénem a výhledem na moře, vhodná pro ubytování rodin a skupin s dětmi. Ubytování v klimatizovaných apartmánech (pro 3 až 5 osob).
vila Fortuna
Držitel ocenění TOP OBJEKT
2005.

 

vila MARTIN
Klasické dalmátské ubytování vhodné pro rodiny a skupiny. Ubytování v apartmánech (pro 3 až 6 osob) s pěkným výhledem na moře.
vila Martin
Držitel ocenění TOP OBJEKT
2002, 2003 a 2004.

 

vila ANDŽELKO
Samostatný objekt s jediným apartmánem pro 6 až 9 osob (3 pokoje + kuchyň).

 

vila MARAS
Ubytování ve vkusných 2-lůžkových apartmánech s možností přistýlky pro děti do 10 let.

 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Přímo z tohoto místa:
Vyplňte jednoduchý
Informace o volných kapacitách
CK SPORT TURIST CZ s.r.o.
pondělí - pátek 09.00 - 17.00 hod.:
tel. 466 614 339

17.00 - 20.00 hod. a víkendy:
mobil 604 216 497
FenixTRAVEL Bratislava:
tel. 00421.2.63 810 813

Rezervujte si váš pobyt ještě dnes!

OMIŠSKÁ RIVIÉRA

v lůně úžasných přírodních krás

 

Omiš - město a přístav v ústí řeky Cetina, 25 km jihovýchodně od Splitu vyniká prostornými a písečnými plážemi. Vznikly vyplavováním jemného říčního písku z Cetiny a patří mezi největší ozdoby města a jeho okolí.

Omišská riviéra
Jeden z nejhezčích koutů Chorvatska. Úžasný kolorit riviéry vytváří majestátní a přitažlivé skály pohoří Mosor, které jakoby vyrůstaly přímo z moře. Na jeho březích nacházíme množství malých pláží nabízejících intimní prostředí. Raritou a velikou zajímavostí jsou písečné pláže v okolí Omiše.

Omiš - logo (3kB)
Omiš

Omiš Turistickou přitažlivost města zvyšuje při sportovním a rekreačním vyžití (v provozu jsou půjčovny sportovních potřeb) na břehu moře i blízkost řeky Cetina, která přímo v prostorech města ústi do moře. Je velmi známá tím, že v jejim okolí natáčeli přírodní scény filmu Winnetou. Samotná řeka Cetina nabízí možnost raftingu (úsek v délce 9 km; 3-4 hodinový rafting) a v jejím kaňonu si přijdou na své horolezci - čeká je tady 30 připravených, zajímavých tras.

Ve měste najdete množství kaváren, restaurací, pizzérií. Nechybí výborně zásobená tržnice, banky, čerpací stanice PHM, Omiš leží v samém srdci Dalmácie, mezi Makarskou riviérou a Splitem, obklopena nádhernými tamarindovými a borovicovými lesy, dosahujícími mořský břeh. Bohatá historie a sláva bývalé pirátské pevnosti, která se dodnes hrdě tyčí vysoko nad městem, se snoubí s turistickou přitažlivostí písečných pláží a kaňonem mimořádné krásy. Kaňon řeky Cetina, atraktivní mořské pobřeží a nad ním skály pohoří Mosor, mírné středozemní klima, mediteriánská flóra, vinice, fíkové a olivové háje - to vše obohacuje Omiš a jeho nejbližší okolí naprosto ojedinělou krásou.

Návštěvníci rádi využívají pohostinnost restaurací a malých pohostinství nabízejících speciality.

Omišská riviéra Omiš je spojena autobusovou dopravou se Splitem, Makarskou a Dubrovníkem. Linky jezdí denně. Váš pobyt zpestří výlety na ostrovy Hvar, Brač, pikniková místa Radmanove Mlinice a Vruje a stejně tak i do pobřežních osad omišského venkova.

Omiš a jeho okolí nabízí plnou náruč možností k aktivnímu využití času vaší dovolené. Vedle pobytu na plážích turisté rádi využívají možnosti atraktivních výletů (lodí, autem či po svých) do okolí, zejména k řece Cetina.

Výlety do okolí
Nejoblíbenější jsou výlety lodí proti proudu řeky Cetina na začátek kaňonu do výletní restaurace Radmanove Mlinice (6 km).
Nedaleké stoupající svahy pohoří Mosor naopak lákají nádhernými vyhlídkami do nitra kaňonu i na Omiš a moře. Láká i přístavní Split se všemi velkoměstskými atrakcemi.

Omišská riviéra VÝLETY: kaňon Cetiny - Radmanove mlinice (6 km); Split - 25 km; Makarska - 37 km; ostrov Brač - 4,5 nám. míle.

(25kB)

(25kB)

Omišská riviéra:

(38kB)

nahoru
Pokud není uvedeno jinak, autorem fotografií je Fenix Production
FenixTRAVEL
Copyright © 1999-2017: FenixTRAVEL s.r.o.
Aktualizace: 10. 1. 2017